O soutěži

MISS Kolínska je soutěž pro mladé dívky a slečny, které mají odvahu a chuť soutěžit. Přihlásit se mohou letos poprvé slečny ve věku 14 - 18let. Pokud tedy splňujete výše uvedené podmínky, najděte odvahu, vyplňte přihlášku na základě které budete pozvána na casting. Termíny castingů budou včas oznámeny.

Průběh soutěže

1. část = CASTING
Na základě zaslané přihlášky budou dívky pozvány pořádající agnturou na neveřejný casting.

2. část = výběr deseti finalistek
Na základě Vaší účasti v castingu vybere odborná porota 10 finalistek MISS Kolínska 2016. 
Vybrané finalistky během příprav na finálový večer absolvují mimo jiné také fotografování k soutěži MISS Sympatie, nácvik choreografie, školu líčení, vizážistiky, chůze a etikety a další.

3. část = hlasování o MISS Sympatie
Veřejnost bude mít možnost zúčastnit se volby MISS Sympatie. Bližší informace, včetně způsobu hlasování, budou zveřejněny na webových stránkách v průběhu soutěže. Dívka s největším počtem obdržených hlasů bude vyhlášena během finálového večera a získá tak titul "MISS Sympatie Kolínska 2016" a mnoho zajímavých cen.

4. část = finálový večer
Během slavnostního 16. finálového večera, který bude vyvrcholením celé soutěže dne 6.12.2016 v Městském divadle v Kolíně, se 10 vybraných dívek utká o titul "MISS Kolínska 2016" v následujících soutěžních disciplínách:
1) Představení finalistek
2) Rozhovor s moderátorem na základě vylosovaných otázek
3) Volná disciplína
4) Módní přehlídka
Nejen vítězka, ale i další finalistky mají možnost získat spoustu zajímavých cen a skvělých životních zážitků