Aktuální informace

9.12.2016
Vítězkou 16.ročníku MISS Kolínska se stala Martina Kamenická, titul I.Vicesmiss Kolínska získala Denisa Jánská a II.Vicemiss Kolínska se stala Natálie Romportlová, která zároveň získala i titul MISS Sympatie.
Všem dívkám velice gratulujeme!


25.11.2016
Kosmetický a kadeřnický salón Allen Studio připravil 25.11. 2016 relaxační odpoledne pro finalistky MISS Kolínska. Dívkám profesionálně radila majitelka Allen Studia paní Alena Holečková se svým týmem. Děkujeme za milou atmosféru, cenné rady a praktické ukázky, finalistky si to úžasně užily...

Zde najdete fotogalerii z celého odpoledne a příprav. Děkujeme tímto autorskému fotografovi panu Františku Stráníkovi za jeho komplexní fotozdokumentování. V případě zájmu o fotografie kontaktujte napřímo pana Stráníka, dle kontaktu uvedeném v odkazu. Děkujeme

20.11.2016
Děkujeme restauraci Vigvam za příjemně strávenou neděli, kdy se finalistky dozvěděly bližší informace o etiketě, společenském chování, vizážistice a barovové typologii a na "vlastní kuzi" si vyzkoušely různé druhy líčení.


18.11.2016
Pro vítězky jsou již připraveny krásné korunky od Svatebního salonu Farfallino...

17.11.2016
Finalistky na letošní soutěž Miss Kolínska 2016 se již pilně připravují. Ve čtvrtek 17. listopadu dívky nejprve absolvovaly přípravu ve svatebním salonu Farfallino a následně si vyzkousely své šaty v oděvním obchodě Xara Móda pro finálový večer, který se uskuteční v úterý 6.12.2016 v Městském divadle v Kolíně.
Před začátkem čtvrtečních příprav se dívky nejdříve společně vyfotografovaly u generálního partnera této soutěže společnosti NPS Group s.r.o. a Realitní kanceláře Evropa v Kolíně.

 


3.11. 2016

Přípravy na slavnostní finálový večer jsou v plném proudu. Finalistky již absolvovaly průpravy chůze a choreografie a také focení ve Foto Vidrna, již nyní můžete hlasovat formou sms zpráv a zvolit si svou MISS Sympatie, více informací zde

16.10.2016
16.ročník MISS Kolínska zná své finalistky:
1/ Markéta Šrámková
2/ Natálie Bošinová
3/ Natálie Rompoltová
4/ Martina Kamenická
5/ Eliška Mátlová
6/ Martina Ulrychová
7/ Nikola Nedbalová
8/ Anna Jelínková
9/ Denisa Jánská
10/ Anastaziya Petrová

Všem finalistkám gratulujeme! Přijďte podpořit krásné dívky na slavnostní finálový večer MISS Kolínska 2016 do Městského divadla v Kolíně. Finále se ukuteční
v úterý 6.prosince od 19,30hod, předprodej vstupenek zde.

4.7.2016
V letošním roce se opět stal jedním z módních partnerů Svatební salon Farfallino...
Svatební salon Farfallino Vám již sedmým rokem přináší ty nejnovější trendy jak ve svatební, tak ve společenské módě. Najdete u nás pouze originální šaty od renomovaných světových návrhářů. Nabízíme také široký výběr svatební obuvi, šaty a obleky pro děti a samozřejmě luxusní obleky pro pány. Našim zákazníkům vycházíme maximálně vstříc a snažíme se aby návštěva u nás byla vždy příjemným zážitkem. Skvělý servis, krásné šaty a příjemné prostředí – to je svatební salon Farfallino Kolín.

15.6. 2016
16.ROČNÍK Miss Kolínska je již vyhlášen.
Vyplň a odešli přihlášku již nyní, poté budeš pozvána na neveřejný casting.
Více informací o průběhu soutěže naleznete ZDE

15.6. 2016
16.ročník MISS Kolínska představuje Generální partnery letošního ročníku.
Generální partnerem 16.ročníku se stala společnost NPS Group s.r.o. spolu s Realitní kanceláří Evropa.

Společnost NPS Group s.r.o., která byla založena v roce 1999 v Kolíně s cílem poskytovat pojišťovací služby jak firmám tak občanům na celém území České republiky. V současné době má 25 poboček a více jak 60 zaměstnanců a spolupracovníků. Společnost zastupuje většinu významných pojistitelů. Klientům vybereme vyhovující pojišťovnu co do rozsahu pojistného krytí tak i ceny. Název NPS znamená zkratku „ nezávislé pojišťovací služby“ .

Realitní kancelář Evropa je nejlepší volbou při prodeji Vaší nemovitosti. Nabízí kompletní servis ZDARMA – rozsáhlá inzerce (přes 200 realitních serverů, vlastní realitní magazín (celorepublikový), inzerci v místních denících, znalecký posudek a tržní odhad, právní a realitní poradenství, právní služby, převod na katastrálním úřadě, vypracování a podání daňového přiznání, úschova financí, ověření podpisů. RK Evropa Vám pomůže prodat i Vaši nemovitost.

15.12.2015
15.ročník MISS Kolínska má svou vítězku.... Všem oceněným dívkám gratulujeme!
MISS Kolínska 2015 se stala Simona Dejmková, I.VICEMISS Kolínska 2015 se stala Nikola Vršťalová a II.VICEMISS Kolínska 2015 se stala Dominika Kozáková, která získala i titul MISS Sympatie.

 

19.11.2015
V neděli 15.11.2015 absolvovaly finalistky MISS Kolínska 2015 semináře o líčení, vizážistice, barvové typologii, etiketě a společenském chování. Akce se uskutečnila v resortu Vigvam v Němčicích u Kolína, který pro dívky připravil nejen příjemné prostředí, ale i bohaté občerstvení. Tímto partnerovi akce resortu Vigvam velice děkujeme, akce se velice vydařila a dívky si odvezly nejen teoretické, ale i praktické zkušenosti z uvedených seminářů na celý zivot.
 

3.11. 2015
Přípravy na slavnostní finálový večer jsou v plném proudu. Finalistky již absolvovaly průpravy chůze a choreografie a také focení ve Foto Vidrna, již nyní můžete hlasovat formou sms zpráv a zvolit si svou MISS Sympatie, více informací zde.

2.11.2015
Finalistky si připravují své modely na slavnostní finále ve spolupráci s módním obchodem XARA Kolín. Fotografie z příprav budou uveřejněny v reginálním tisku.


1.11.2015
V rámci slavnostního finálového večera nebude letos chybět ani promenáda v plavkách. Spodní prádlo Karolína v Kouřimské ulici v Kolíně již připravilo pro finalistky módní plavkovou kolekci, fotografie ze zkoušky budou uveřejněny již brzy na stránkách soutěže a v regionálním tisku.

22.10.2015
Desítka finalistek 15.ročníku MISS Kolínska....
Již brzy budete moci hlasovat o nejsympatičtější finalistku...

12.10.2015
Jsou známy finalistky 15.ročníku MISS Kolínska...Štěpánka Benešová, Simona Dejmková, Anna Hamannová, Michaela Holovská, Dana Klementová, Kristýna Kocourková, Dominika Kozáková, Nikola Raková, Andrea Škorpilová a Nikola Vršťalová. Všem finalistkám gratulujeme.
Přijďte podpořit dívky na slavnostní finálový večer, v úterý 15.12.2015 do Městského divadla v Kolíně, předprodej vstupenek zde. Večerem bude provázet moderátor Petr Vojnar.

30.9.2015
Na kolínském Karlově náměstí měly potencionální zájemkyně o titul MISS Kolínska možnost přihlásit se do soutěže osobně. Generální partner 15.ročníku společnost NPS Group s.r.o. a Realitní kancelář Evropa připravili při této příležitosti pro veřejnost zajímavý doprovodný program. Děkujeme tímto generálním partnerům, hosteskám a všem zúčastněným. Nyní již brzy můžete očekávat jména vybraných finalistek...
Připomínáme předprodej vstupenek na slavnostní finálový večer (15.12.2015), který bude zahájen 12.10. v Městském divadle v Kolíně. Letos opět s živým orchestrem a účastí oceněných "Missek" z předchozích 14-ti ročníků. Předprodej zde...

24.9.2015
Letos poprvé si budou moci finalistky MISS Kolínska obléknout v rámci své úvodní soutěžení disciplíny originální modely od prestižní módní návrhářky Petry Pilařové.V rámci svého rozhovoru s moderátorem se dále finalistky představí v luxusních modelech společnosti Xara móda Kolín a během promenády v plavkách se finalistky představí v plavkách obchodu se spodním prádlem Karolína z Kouřimské ulice v Kolíně. Máte se skutečně na co těšit.
A pozor, letos bude opět finálový večer s živým orchestrem. Předprodej vstupenek na slavnostní 15. finálový večer, který se uskuteční v úterý 15.12.2015, bude zahájen v polovině října v Městském divadle v Kolíně.

4.9.2015
Přihlas se do MISS Kolínska osobně ve středu 30.září na kolínském Karlově náměstí...
Pořadatelská agentura COLIN Agency ve spolupráci s Generálními partnery - realitní kanceláří Evropa a společností NPS Group s.r.o. připravila jedinečnou veřejnou akci pro všechny potencionální finalistky 15.ročníku MISS Kolínska.
Ve středu 30.září je posledním dnem přihlášení se do 15.ročníku MISS Kolínska. Při této příležitosti budou na Karlově náměstí od 11hod. do 16hod. přítomny hostesky s přihláškami, které si budou moci dívky vyplnit přímo na místě. Přihlásit dívky mohou i kamarádi, rodina, tetičky, paní učitelky, nebo kdokoliv další... pro rodiče s dětmi bude přichystán skákací hrad.
Zveme vás tímto ve středu 30.září na kolínské Karlovo náměstí.

1.6. 2015
SLAVNOSTNÍ JUBILEJNÍ 15.ROČNÍK Miss Kolínska je již vyhlášen. Vyplň a odešli přihlášku již nyní, poté budeš pozvána na neveřejný casting.
Více informací o průběhu soutěže naleznete ZDE.
15.ročník MISS Kolínska představuje Generální partnery letošního ročníku.
Generální partnerem 15.ročníku se stala společnost NPS Group s.r.o. spolu s Realitní kanceláří Evropa.

Společnost NPS Group s.r.o., která byla založena v roce 1999 v Kolíně s cílem poskytovat pojišťovací služby jak firmám tak občanům na celém území České republiky. V současné době má 25 poboček a více jak 60 zaměstnanců a spolupracovníků. Společnost zastupuje většinu významných pojistitelů. Klientům vybereme vyhovující pojišťovnu co do rozsahu pojistného krytí tak i ceny. Název NPS znamená zkratku „ nezávislé pojišťovací služby“ .

Realitní kancelář Evropa je nejlepší volbou při prodeji Vaší nemovitosti. Nabízí kompletní servis ZDARMA – rozsáhlá inzerce (přes 200 realitních serverů, vlastní realitní magazín (celorepublikový), inzerci v místních denících, znalecký posudek a tržní odhad, právní a realitní poradenství, právní služby, převod na katastrálním úřadě, vypracování a podání daňového přiznání, úschova financí, ověření podpisů. RK Evropa Vám pomůže prodat i Vaši nemovitost.

9.12.2014
Vítězkou 14.ročníku MISS Kolínska se stala Stanislava Míčová, více informací a fotografie najdete zde

27.11.2014
Finalistky již absolvovaly kosmetický a kadeřnický seminář v Allen Studiu, vyzkoušely si oblečení v módním obchodě Xantypa na finálovou soutěžní disciplínu Módní přehlídka a vybraly si i společenské šaty na úvodní představení ve svatebním salonu Farfallino. Fotografie a další informace najdete v týdeníku Kolínský Pres nebo Kolínský deník.
Slavnostní finále se již blíží a finalistky zodpovědně nacvičují na celé soutěžní klání. Přijďte podpořit jejich snahu v úterý 9. prosince na slavností finálový večer.

27.11.2014
Přípravy na slavnostní finálový večer jsou v plném proudu. Finalistky absolvovaly kosmetický a kadeřnický seminář v Allen studiu a všechny si to velice užily.
Předprodej vstupenek je již zahájen v Městském divadle v Kolíně. Svatební salon Farfallino, kde proběhlo zkoušení šatů na slavnostní finále, vítězkám věnoval krásné korunky, kterými bude ověnčena MISS Kolínska 2014, I. a II.Vicemiss Kolínska 2014, která z dívek to asi bude...???


10.11.2014
Již nyní můžete začít hlasovat o nejsympatičtější finalistku MISS Kolínska 2014, více informací zde. Hlasovat můžete zasláním sms zpráv až do 9.12.2012 do 12.00 hod. Vítězka hlasování o MISS Sympatie bude vyhlášena během slavnostního finálového večera v Městském divadle v Kolíně.
Proběhlo focení finalistek ve Foto Vidrna...

 
     
 


30.10.2014

Finalistky MISS Kolínska již absolvovaly seminář o vizážistice a barvové typologii. V pátek 7.11. čeká finalistky focení v Ateliéru Foto Jan Vidrna a již brzy budete moci hlasovat o nejsympatičtější finalistku MISS Kolínska 2014.
V pátek čeká finalistky seminář o etiketě a společenském chování a pak bude následovat "tvrdý trénink" na slavnostní finále.

Allen Studio připravilo pro finalistky MISS Kolínska odpoledne s vlasovými a kosmetickými profesionály, ve čtvrtek 13.11. bude možné tedy vidět všechny finalistky v Kosmetickém Studiu Allen paní Holečkové.

Během listopadu se finalistky zúčastní zkoušky šatů na slavnostní finále ve Svatebním salonu Farfallino, fotografie Vám přineseme obratem. Majitelka salonu paní Krajčířová blíže představila salon Farfallino.
Svatební salon Farfallino v Kolíně Vám nabízí originály šatů předních světových návrhářů. Najdete u nás luxusní šaty svatební, ale i nádherné šaty na plesy nebo do tanečních.Pronajímáme a šijeme také obleky pro pány. To vše za velice příjemné ceny. Farfallino – s námi zazáříte!

14.10.2014
Pozor, v Městském divadle v Kolíně je již zahájen předprodej vstupenek na slavnostní finálový večer 14.ročníku MISS Kolínska, který se uskuteční v úterý 9.12.2014. Rezervaci vstupenek je možné provést zde

13.10.2014
14. ročník MISS Kolínska zná již své finalistky, bližší informace o finalistkách Vám představíme již brzy.

22.9.2014
Novinky z MISS Kolínska:
Slavností finálový večer 14.ročníku MISS Kolínska proběhne v úterý 9.12. v Městském divadle v Kolíně. Během slavnostního finále se finalistky, které mohou zatím stále zasílat své přihlášky, představí v netradičních soutěžních disciplínách. Po úvodním představení proběhne rozhovor jednotlivých finalistek se zvolenými osobami, poté bude následovat volná disciplína, dále nově netradiční módní přehlídka a na závěr očekávané slavnostní vyhlášení.
Během večera se Vám představí svatební salon Farfallino a Módní obchod Xantypa. Módní partnery Vám představíme již brzy ...
Těšíme se na Vaše přihlášky milé finalistky a Vaši návštěvu milí diváci.

1.7. 2014
Další ročník tradiční soutěže Miss Kolínska je již vyhlášen. Vyplň a odešli přihlášku již nyní. Více informací o průběhu soutěže naleznete ZDE